O firmie

Początki firmy VINDEX sięgają roku 1991, kiedy to pięciu wspólników założyło spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w Piekarach Śląskich, jej przedmiotem było prowadzenie działalności produkcyjno – handlowo – usługowej w zakresie elektrotechniki, elektroniki,mechaniki i informatyki.

Zrodził się pomysł założenia na bazie istniejącego parku maszynowego w postaci automatów pakujących, osobnego przedsiębiorstwa pod nazwą CLEARALL.

 

Spółka CLEARALL rozpoczęła działalność wiosną 2005r i na stałe współpracuje pakując usługowo produkty firmy Huhtamaki Polska Spółka z o.o. – znanego producenta naczyń jednorazowego użytku oraz z firmą El – Goga Spółka z o.o. – dystrybutorem środków i akcesorii czyszczących.

 

Pragniemy podkreślić, iż gama możliwości pakowania masowych produktów przemysłowych jest bardzo szeroka

  • Poniżej przedstawiamy listę produktów spakowanych przez z powodzeniem w ilościach handlowych to znaczy:
  • naczynia z tworzyw sztucznych od kubków 200 ml do szklanki do piwa 0,5l,
  • ścierki do kurzu suche, nawilżane lub ścierki do podłogi,
  • turystyczne zestawy konsumpcyjne, bruliony papieru śniadaniowego,
  • produkty drobne, łyżeczki do lodów, karty telefoniczne,
  • zatyczki do uszu stosowane w zakładach przemysłowych według wymogów przepisów BHP,
  • gąbki do czyszczenia plam na ubraniach,
  • ścierki ścierne, druciaki metalowe oraz gąbki do mycia naczyń.

 

 

Ponadto informujemy, że wyspecjalizowana załoga konfekcjonuje spakowane produkty w kartony do przygotowania kompletnych palet według życzenia zleceniodawcy.
Ceny oferowanych usług pakowania są przystępne i zależą szczególnie od ilości pakowanych produktów oraz czasookresu przedstawionego do pakowania przez zleceniodawcę.
Przy pakowaniu produktów przemysłowych najistotniejszym materiałem jest folia opakowaniowa, nasi dotychczasowi kontrahenci sami ją dostarczają albowiem jest ona według nich ważnym nośnikiem danych marketingowych, jednak posiadamy kontakty z wieloma producentami folii i drukarniami etykiet.

 

Jeśli nie stanowi dla Państwa wiążących problemów logistyka związana szczególnie z transportem towarów i jego czasowym przesuwaniem to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Chętnie również odpowiemy na pojawiające się pytania w tej kwestii tak handlowe jak i techniczne.

 

W bieżącym roku zmierzamy do przygotowania kolejnego automatu pakującego, który będzie przystosowany do pakowania produktów o dużych gabarytach długość do 60 cm. Jako oferta dla producentów sprzętu i akcesorii elektrycznych, akcesorii meblowych,różnorodnych wyrobów papierowych i tekturowych, a także kompletów do wyposażania sanitariatów i mieszkaniowych urządzeń wodno – kanalizacyjnych.